Wyślij wiadomość
Najpopularniejsze produkty

bardziej inteligentny, bardziej bezpieczny moduł baterii litowej i system ESS

 • Welson Power Technology (wuxi) co.,ltd
  Welson Power Technology (wuxi) co.,ltd
Dlaczego właśnie my?

WeslonPower, zapewnia rozwiązanie do zarządzania akumulatorami (BMS) i akumulator litowo-jonowy Rozwiązanie do magazynowania energii (ESS) oraz przenośny power bank (stacja)

W 2003 roku zbudowaliśmy markę WesTech dla energii słonecznej, a teraz budujemy WelsonPower dla baterii litowo-jonowej w 2019 roku.

Welson Power zapewnia ogniwa akumulatorów litowo-jonowych, rozwiązanie do zarządzania baterią (BMS), akumulator litowo-jonowy, rozwiązanie do magazynowania energii (ESS), przenośną moc.

Mamy zespół techniczny składający się z ponad 100 inżynierów, ponad 50 starszych inżynierów, a ponad 90% naszych inżynierów ma tytuł licencjata.

Jeszcze
Więcej produktów
wiadomości z firmy
 • china nowości na temat Podaż i popyt na fosforan litowo-żelazowy maleją
  2023-02-20 Podaż i popyt na fosforan litowo-żelazowy maleją
  Podaż i popyt na fosforan litowo-żelazowy malejąJako dwa główne kierunki akumulatorów zasilających, akumulatory litowo-żelazowo-fosforanowe i trójskładnikowe akumulatory litowe przeżywają wzloty i upadki i konkurują ze sobą na przestrzeni lat. Począwszy od 2016 roku, zasięg przelotowy stał się ...
 • china nowości na temat Bateria litowa do zastosowań związanych z magazynowaniem energii
  2023-02-20 Bateria litowa do zastosowań związanych z magazynowaniem energii
  Akumulatory litowo-jonowe są coraz częściej wykorzystywane do magazynowania energii ze względu na ich wysoką gęstość energii, długi cykl życia oraz możliwość wielokrotnego ładowania i rozładowywania bez znaczącej utraty pojemności. W zastosowaniach związanych z magazynowaniem energii akumulatory ...